Банан замість геймпада? Компанія Sony запатентувала досить специфічний контролер

58

Декілька хвилин тому стало відомо, що компанія Sony працює над дуже неординарною технологією. В перспективі власники консолі PlayStation 5 зможуть використовувати замість геймпадів овочі, фрукти та різноманітні предмети.

Згідно зі звітом GamesRadar, японський технологічний гігант нещодавно отримав патент на новий пристрій управління. Дивлячись на плакати, надані виробником, контролер виглядає як справжній банан, оскільки компанія заявляє, що «було б бажано, якби користувач міг використовувати недорогу, просту і неелектронну річ в якості периферійного пристрою для відеоігор».

Популярні новини  Регулятор опублікував зображення та характеристики загадкового смартфона Honor

В описі патентної заявки також говориться: «Справжнє розкриття направлено на рішення або, принаймні, полегшення деяких з вищезазначених проблем». Це означає, що в майбутньому Sony планує трансформувати звичні речі та продукти харчування в ігрові контролери, наприклад: ручку, олівець, апельсин. Нажаль в патенті відсутній детальний опис запатентованої технології, однак слід визнати, що виглядає вона дійсно революційною.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я