Топ-менеджер Facebook Девід Венер розкрив подробиці про прийдешні фірмові окуляри доповненої реальності. Новини виявилися не надто обнадійливими: за його словами, перша AR-гарнітура компанії не отримає ряду анонсованих раніше функцій.
Вперше про розумних окулярах Facebook стало відомо в 2019 році, коли Марк Цукерберг оголосив про співпрацю з компанією Luxottica і її брендом Ray-Ban. В рамках цього партнерства розроблялися окуляри з кодовою назвою Stella. Фінансовий директор Facebook підтвердив, що IT-гігант активно продовжує розвивати проект, а технології доповненої і віртуальної реальності залишаються ключовими областями інвестицій для компанії.
«Доповнена і віртуальна реальність можуть стати наступною платформою, яку ми вважаємо природним розвитком глибини і різноманітності обчислень в поєднанні з соціальним аспектом, тому ми так багато інвестуємо в цю область», – заявив Девід Венер.
Проте за словами топ-менеджера, гарнітура «не близька» до того, чого компанія сподівалася досягти за допомогою AR-технологій. На жаль, як і під час презентації окулярів Ray-Ban AR в вересні 2020 року, Facebook не розкрила технічних характеристик пристрою.
Згідно з коментарями глави відділу апаратного забезпечення Facebook Ендрю Босуорта, компанія розглядає можливість впровадження технології розпізнавання осіб в розумні окуляри, але тільки якщо користувачі і регулятори схвалять цю функцію. Босворт також підтвердив, що Facebook планує випустити смарт-аксесуар Ray-Ban ближче до кінця 2021 року.
Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…