Чи підходить новий MacBook Air на Apple M1 для майнінгу?

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ноутбуки Apple MacBook не особливо підходять для ігор, а що стосовно Майнінг? У деяких MacBook використовуються дискретні відеокарти, які можна було б використовувати для видобутку криптовалюта, але в нових ПК на основі Apple M1 графічне ядро ​​є частиною однокристальної системи.

Виявляється, такий GPU теж можна використовувати для майнінгу. Власник MacBook Air зумів запустити Майнінг Ethereum, вдавшись до невеликих змін ethminer і ряду інших маніпуляцій.

В результаті вдалося домогтися хешрейта 2 MH / s, що при поточному курсі відповідає приблизно 0,18 долара на добу. Результат, звісно ж, зовсім безглуздий з практичної точки зору, але ми можемо також порівняти його з іншими відеокартами. Наприклад, навіть GeForce GTX 1050 видає близько 9 MH / s.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.