Представлені незвичайні бюджетні навушники Xiaomi з активним шумозаглушенням

477

Компанія Xiaomi представила сьогодні в Індії портативну колонку Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker і нові бездротові навушники з шийним обідком Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro. Перший пристрій вийшов в інших країнах світу в минулому році, а навушники є повноцінною новинкою. Про них і поговоримо.

Навушники Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro є покращеною версією раніше випущеної моделі. Новинка має значні поліпшення, але коштує майже стільки ж, скільки і попередник.

Перш за все, ці навушники підтримують систему активного шумозаглушення, при цьому розробники стверджують, що Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones здатні знизити навколишній шум до 25 дБ. Крім того, він оснащений 10-міліметровими динаміками, які захищені від попадання дрібних частинок і вологи. Корпус відповідає ступеню захисту IPX5, тобто навушників не страшні піт і дощ.

Акумулятор ємністю 150 мА • год забезпечує до 20 годин автономної роботи при 50% гучності. Навушники підключаються через Bluetooth 5.0, важать 36 г і заряджаються через MicroUSB.

Ціна пристрою становить 25 доларів.