Представлено Galaxy Buds Pro: розумне шумозаглушення і просторове звучання

UPG

Разом з флагманськими смартфонами серії Galaxy S21 компанія Samsung представила нові повністю бездротові навушники Galaxy Buds Pro. Виробник обіцяє покращити якість звуку, більш високий рівень захисту від води і найпросунутішу систему шумозаглушення.

Нові Galaxy Buds Pro виконані в форматі внутрішньоканальних затичок зі змінними силіконовими насадками різних розмірів. У них встановлені 6,5-міліметровий твіттер і 11-міліметровий вуфер, що, по завіреннях Samsung, забезпечує краще звучання серед усіх TWS-навушників компанії.

Кожен навушник оснащений трьома мікрофонами і акселерометром, які служать для роботи функції шумозаглушення. Під час телефонних дзвінків блокуються фонові звуки, а технологія Wind Shield захищає від шуму вітру, завдяки чому співрозмовник чує тільки голос власника Galaxy Buds Pro без перешкод. Крім того, в навушниках використовується розумне шумозаглушення, здатне заглушити до 99% навколишнього шуму. При цьому система автоматично підлаштовується під те, що відбувається навколо. Так, в тихих місцях шумозаглушення знижується, а як тільки користувач починає говорити, то і зовсім відключається, зменшуючи при цьому гучність відтворення музики. По завершенні розмови через 5, 10 або 15 секунд настройки скидаються на вихідні.

Ще однією фішкою Galaxy Buds Pro стала глибока інтеграція в екосистему Samsung. Так, користувач може дивитися відео на планшеті Galaxy, слухаючи музику через навушники, і тут же відповісти на вхідний дзвінок на смартфоні, використовуючи все ті ж навушники. При цьому відео автоматично стане на паузу, а по завершенні дзвінка почне відтворюватися далі, в той час як навушники переключаться назад на планшет. Працює це і в зворотному порядку, коли, наприклад, користувач дивиться відео на смартфоні, потім продовжує на планшеті, а Galaxy Buds Pro автоматично перемикаються з одного пристрою на інший. 

Крім того, Samsung реалізувала в новинці функцію просторового 360-градусного звучання. Завдяки цьому створюється враження, що користувач слухає звук за допомогою багатоканальної акустики, а не навушників. При цьому звук підлаштовується під положення голови в просторі. 

Galaxy Buds Pro здатні пропрацювати на одному заряді до 18 годин. Є підтримка швидкої зарядки. Керувати налаштуваннями можна через фірмовий додаток Galaxy Wearable, з міні-програм на робочому столі мобільного пристрою, через системні настройки Bluetooth або за допомогою голосових команд, використовуючи віртуального помічника Bixby. 

Навушники захищені від води за стандартом IPx7 і доступні в трьох кольорах корпусу: чорному, срібному і бузковому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я