Опубліковані характеристики, дизайн і вартість Samsung Galaxy Buds Pro

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

На цьому заході Samsung Galaxy Unpacked від південнокорейського виробника електроніки чекають презентації не тільки флагманських смартфонів Galaxy S21, але і навушників Galaxy Buds Pro. За кілька днів до показу інсайдери отримали всі характеристики гаджета, а також його вартість.

Реклама

Відомий канадський ритейлер Staples опублікував картку TWS-гарнітури на офіційному сайті. Судячи з представлених характеристик, гаджет отримає систему активного шумозаглушення, а також 11-міліметровий низькочастотний і 6,5-міліметровий високочастотний динаміки. 

Автономність пристрою не розкривається. Для порівняння, час автономної роботи попередника Galaxy Buds + і Buds Live становить 5 годин. Також Staples вказав вартість новинки – $ 210.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: