Нові навушники Apple AirPods Max виявились небезпечні для здоров’я

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У мережі з’явилася інформація про те, що Apple використовувала небезпечні для здоров’я матеріали при виробництві бездротових навушників AirPods Max. Це випливає з поведінки транспортної компанії UPS – вона почала повертати аксесуар в пункти відправлення.

Офіційна позиція UPS наступна: вона не може займатися транспортуванням навушників, так як в них використовувалися шкідливі або небезпечні для здоров’я людини матеріали, повідомляє PhoneArena. Мова йде, як мінімум про тих AirPods Max, які призначалися для продажу в США і Канаді.

Покупці дізналися про проблеми при оновленні статусу доставки AirPods Max.

Відзначимо, що нові навушники Apple є одними з найдорожчих у своєму класі: конкуренти пристрої від Sony і Bose коштують приблизно в два рази дешевше новеньких AirPods. І якщо в США ціна навушників складає 549 доларів, то в Україні вони і зовсім обійдуться в 20 699 гривень (743 долари).

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.