Власники Mac mini з чіпом Apple М1 розповіли про важливу проблему новинки

222

В середині листопада Apple представила серію ноутбуків і комп’ютерів на власному процесорі Apple Silicon M1. Першим стаціонарним пристроєм, який отримав оригінальний чіп, став оновлений Mac mini . Користувачі, які вже придбали міні-ПК, випробували його в роботі – і зіткнулися з прикрою несправністю.

YouTube-блогер Патрік Томассо розповів, що новинка постійно обриває з’єднання з підключеними до комп’ютера Bluetooth-аксесуарами, що робить використання тієї ж миші практично неможливим. Він намагався підключити в своєму інтернеті як фірмовий маніпулятор Apple Magic Mouse 2, так і популярну модель Logitech MX Master 3. Проблема при цьому спостерігалася незалежно від підключеного гаджета і, як виявилося, зачіпає практично будь-які аксесуари, включаючи навушники AirPods Pro.

Популярні новини  Apple випустить MacBook Air всіх кольорів веселки

Відповідні скарги стали активно з’являтися і в популярному співтоваристві Reddit , де деякі новоспечені власники нових Mac mini вказують навіть на повну неможливість підключення Bluetooth-пристроїв. «Відвалюється» периферія і при перезавантаженні, що робить неможливим введення пароля при запуску системи з використанням бездротового клавіатури.

Apple поки офіційно не прокоментувала ситуацію, тому до цих пір неясно, чи носить збій апаратний або виключно програмний характер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я