В Україні впав в ціні популярний фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5

167

Всередині червня компанія Xiaomi представила світу свій новий фітнес-трекер — Mi Band 5. Він отримав значну кількість нововведень порівняно з попереднім поколінням. А зараз виробник офіційно знизив його вартість, на тлі того, що компанія завезла в Україну Xiaomi Mi Band 4 з чипом NFC для безконтактної оплати.

В Україні впав в ціні популярний фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5

На початку продажу в липні цього року за фітнес браслет просили щонайменше 1 400 гривень, пізніше він подешевшав до 1 299 гривень, а зараз всі офіційні авторизовані продавці опустили цінник до 999 гривень, а це означає, що за пів року від анонсу він дещо подешевшав, враховуючи коливання курсу гривні знижка таки присутня. Крім того, “сірі” продавці також значно знизили вартість ґаджету, згідно пошукової системи “Google” найменша ціна, яку пропонують неофіційні представники 769 гривень.

Нагадаємо, годинник отримав отримав збільшений 1,2-дюймовий AMOLED-дисплей із захистом від подряпин і 2,5D склом для візуального збільшення площі. Крім того, збільшена яскравість екрану до 450 ніт з підтримкою п’яти рівнів регулювання.

Однією з фішок новинки стала підтримка анімованих циферблатів, і компанія відразу надала вибір зі 100 варіантів, включаючи спеціальні версії з персонажами популярних франшиз. Наприклад, SpongeBob SquarePants. Ремінець браслета виготовлений з TPU, і доступний у восьми забарвленнях.

Вже неодноразово говорилося, що в новинці буде на 5 спортивних режимів більше. З огляду на ситуацію з коронавірусом, розробники Xiaomi вибрали вправи для приміщень, серед яких йога, скакалка, велотренажер, гребний і еліптичний тренажери. Модель має водонепроникність 50 м.

В Mi Band 5 підтримується цілодобовий моніторинг ЧСС, який зчитується біосенсором за методом фотоплетизмограми PPG. За словами розробників, це підвищило точність вимірювання пульсу до 50%, а також точність моніторингу сну на 40%. Також присутні акселерометр, барометр і гіроскоп. Користувачі також можуть скористатися функцією PAI для відстеження персонального індексу активності.

В Україні впав в ціні популярний фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5

Для зарядки тепер використовується магнітний зарядний пристрій, процес підключення займає кілька секунд. На повному заряді браслет пропрацює 14 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я