Всі випущені моделі Xiaomi Mi Band навчаться вимірювати температуру тіла

Всі випущені моделі Xiaomi Mi Band навчаться вимірювати температуру тіла

Через всествітню пандемію нового виду коронавірусу COVID-19 вимірювання температури тіла стало дуже актуальною функцією для переносних ґаджетів. Розробники Xiaomi і Amazfit працюють над тим, щоб додати цю можливість в функціональність випущених фітнес-трекерів. Інформація про це виявлена ​​в рядках коду програми Mi Fit порталом AndroidPTR.

Згідно з наявними даними, підтримка вимірювання температури тіла може з’явитися в таких моделях: Xiaomi Mi Band 1, Mi Band 2, Mi Band 3, Mi Band 4, Mi Band 5. Крім того, функцію можуть додати і в нещодавно випущений Amazfit Band 5.

Так, як в арсеналі трекерів немає відповідного датчика, нововведення можуть реалізувати через ПЗ на основі показників частоти серцевих скорочень.

Такі розрахунки, на жаль, не можна назвати високоточними через велику кількість помилок. Судячи з усього, саме над покращенням точності зараз і працюють розробники. Зрозуміло, навіть в кращому випадку ця технологія не зможе замінити медичне обладнання та градусник, але зате зможе звернути увагу користувача на можливе підвищення температури тіла і необхідність у вживанні заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я