Всі випущені моделі Xiaomi Mi Band навчаться вимірювати температуру тіла

Час читання: < 1 хв.
Всі випущені моделі Xiaomi Mi Band навчаться вимірювати температуру тіла

Через всествітню пандемію нового виду коронавірусу COVID-19 вимірювання температури тіла стало дуже актуальною функцією для переносних ґаджетів. Розробники Xiaomi і Amazfit працюють над тим, щоб додати цю можливість в функціональність випущених фітнес-трекерів. Інформація про це виявлена ​​в рядках коду програми Mi Fit порталом AndroidPTR.

Реклама

Згідно з наявними даними, підтримка вимірювання температури тіла може з’явитися в таких моделях: Xiaomi Mi Band 1, Mi Band 2, Mi Band 3, Mi Band 4, Mi Band 5. Крім того, функцію можуть додати і в нещодавно випущений Amazfit Band 5.

Так, як в арсеналі трекерів немає відповідного датчика, нововведення можуть реалізувати через ПЗ на основі показників частоти серцевих скорочень.

Зараз читають  Samsung представила кросівки для керування смартфоном через рухи

Такі розрахунки, на жаль, не можна назвати високоточними через велику кількість помилок. Судячи з усього, саме над покращенням точності зараз і працюють розробники. Зрозуміло, навіть в кращому випадку ця технологія не зможе замінити медичне обладнання та градусник, але зате зможе звернути увагу користувача на можливе підвищення температури тіла і необхідність у вживанні заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.