Amazfit офіційно представила фітнес-браслет Band 5

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Слідом за анонсом «розумних» годинників Apple Watch Series 6 і Garmin Forerunner 745, компанія Amazfit представила свій новий переносний пристрій – Amazfit Band 5.

Фітнес-браслет Band 5 отримав 1,1-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 126х294 пікселів. Обсяг пам’яті становить всього 16 Мб, що не дозволить власникам браслета завантажувати в нього додатки чи медіа-файли.

На жаль ніякої інформації про використаний чіпсет виробник не представив.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Незважаючи на не найкращі технічні характеристики, браслет Amazfit все-таки може чимось здивувати користувача. Він забезпечений датчиком серцевого ритму Huami BioTracker 2 і датчиком кисню в крові OxygenBeats.

Розробники обіцяють стандартні спортивні режими, моніторинг сну, моніторинг стресу, заснований на вимірюванні частоти серцевих скорочень, а також датчик для відстеження менструального циклу.

Браслет матиме вбудований голосовий помічник Amazon Alexa, але для його використання спочатку доведеться завантажити оновлення OTA.

Вартість фітнес-браслета Amazfit Band 5 складе 49,99 доларів або 1 415 гривень за актуальним курсом. Сьогодні браслет з’явиться на американському ринку, а в жовтні він вийде на міжнародну арену.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОslashgear

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.