Приблизний час читання:4 хв

Realme приголомшила користувачів ціною першого S-LED телевізора

0

Під час сьогоднішньої презентації компанія Realme представила 55-дюймовий телевізор Realme Smart TV SLED 4K, який став першим в світі пристроєм, оснащеним екраном SLED. Головною особливістю Realme Smart TV SLED став екран SLED з підтримкою 4K, який забезпечує 108-відсоткове охоплення діапазону NTSC для демонстрації яскравого і насиченого зображення.

Realme приголомшила користувачів ціною першого S-LED телевізора

Телевізор оснащений аудіосистемою потужністю 24 Вт, яка включає чотири динаміка. Вони розташовані в нижній частині корпусу. Також телевізор підтримує Dolby Audio. Корпус зроблений з якісного металу, включаючи підставку, рамки з усіх боків екрану вийшли дуже вузькими. Екран займає 94,6% площі лицьової панелі.

Популярні новини  В Україні офіційно представили потужний смартфон середнього класу Realme 7 Pro

Телевізор оснащений 4-ядерною платформою MediaTek і отримав 16 ГБ флеш-пам’яті. Він працює під управлінням операційної системи Android TV, підтримує голосове управління за допомогою Google Assisstant і має  інтегрований плеєр Chromecast для трансляції контенту з різних пристроїв. На телевізорі встановлені популярні сервіси, включаючи: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video і є можливість завантажувати додатки з Google Play. А тепер найголовніше: ціна 55-дюймового телевізора Realme Smart TV SLED 4K становить всього 585 доларів, а не 950 доларів, як очікувалося.

Популярні новини  В Мережу «злили» перше «живе» фото процесорів AMD Ryzen 5000

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут