Sony випустить дуже потужну PlayStation 5 Pro

Sony vypustyla duzhe potuzhnu PlayStation 5 Pro

Про те, що PS5 Pro вже створили і випустили у вигляді пробного тестового екземпляра, повідомив Сендз Нісікава, тобто відомий японський журналіст, який раніше вже неодноразово повідомляв точні достовірні відомості.

Відзначається, що приставка наступного покоління в особі PS5 Pro є неймовірно потужною, так як рівень її продуктивності знаходиться на рівні 18 – 19 терафлопс, і це вкрай позитивно відбивається на тій якості графіки в відеоіграх, яке вона так і зовсім взагалі в змозі надати. На радість безлічі людей, нова приставка дозволить грати у відеоігри в 4K Ultra HD при частоті в цілих 120 кадрів в секунду, що напевно багато людей оцінять, адже це велике і вкрай важлива перевага.

Ігрова приставка PS5 Pro працює на базі модифікованого ще не представленого офіційного процесора від AMD на базі архітектури Zen 2, а доповнена дана зв’язка комбінованої флеш-пам’яттю SSD об’ємом 2 ТБ зі швидкістю читання і запису понад 3000 МБ / с, а також, крім цього, цілої масою інших особливостей, які роблять цю приставку максимально привабливою настільки, наскільки це тільки так і зовсім взагалі може бути. 

На щастя для всіх, дана ігрова приставка так чи інакше абсолютно точно зможе всіх приємно порадувати, так як приписують їй цілу масу самих різних різних особливостей, а називатися вона буде саме так, а не якось інакше.

Характеристики

Для порівняння, звичайна PlayStation 5, продажі якої в Україні почнуться вже в листопаді, також як і в інших країнах світу, здатна забезпечити потужність на рівні 10,28 терафлопс, тому модель з приставкою «Pro» виявиться набагато більш дорогою, і це, поза будь-яких сумнівів, гарантовано так чи інакше зможе всіх приємно порадувати.

Ігрова приставка PS5 Pro гарантовано здивує всіх людей, які бачать сенс в тому, щоб їй так і зовсім взагалі користуватися на постійній щоденній основі. За попередніми даними, презентація PlayStation 5 Pro відбудеться в середині 2022 року, а її продажі стартують через кілька місяців. Швидше за все, дана консоль виявиться оцінена приблизно в $ 1000, тому бажаючим зробити її покупку викласти за неї доведеться так чи інакше просто величезну грошову суму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я