Приблизний час читання:4 хв

Sony анонсує фітнес-браслет з екраном звичайного годинника

0

Sony представила третє покоління свого розумного браслета, який отримав назву Sony Wena 3. Компанія анонсувала портативний пристрій з трьома різними типами ремінців: шкіра, метал і силіконова гума.

Sony анонсує фітнес-браслет з екраном звичайного годинника

Компанія стверджує, що вона самостійно розробила механічну частину, антену, електричну схему і плату, щоб вони вмістилися в компактному браслеті. У порівнянні з Wena Active він на 30% менше за обсягом і на 2,5 мм товще. Пристрій оснащений чорно-білим дисплеєм, на якому виводиться та ж інформація, що і на сучасних розумних браслетах: повідомлення про дзвінки й інші сповіщення, час, дата, кількість кроків і так далі.

Популярні новини  Представлено недорогі навушники Zimi PurPods Pro з активним заглушенням шуму

Розумний браслет витримає падіння з висоти 90 см, крім того, він захищений від вологи (5ATM). Пристрій одержав акселерометр і оптичний датчик частоти серцевих скорочень, який також дозволяє відстежувати дані про сон.

Популярні новини  Apple розчарувала прихильників акумулятором у iPhone 12

Sony стверджує, що пристрій працює тиждень без підзарядки, новинку можна використовувати для електронних платежів. Гаджет також має підтримку голосового помічника Alexa. Найдешевша версія з силікону коштує близько 230 доларів, найдорожча – обійдеться в 330 доларів. Sony також пропонує дві моделі дизайнерських годинників Wena для цього браслета, які коштують близько 550 доларів.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут