Приблизний час читання:3 хв

Єдине, що буде в коробці з iPhone 12: фото оновленого плетеного кабелю Apple

0

Поки ми чекаємо, коли Apple представить лінійку смартфонів iPhone 12, в мережі з’явилися фотографії нового зарядного кабелю з роз’ємами Lightning і USB-C.

На фотографіях нам демонструють кабель в тканинному обплетенні, який повинен бути більш довговічним, ніж стандартний кабель з гумовим покриттям. Джерела повідомляють, що вісім срібних контактів нового зарядного кабелю виготовлені з рутенієвого матеріалу з родієвим покриттям. Ці матеріали більш стійкі до корозії. Виробник стверджує, що цей зарядний кабель може бути більш стійким до пошкоджень при тривалій експлуатації.

Популярні новини  Нові iPhone з'явилися на сайті Apple

Єдине, що буде в коробці з iPhone 12: фото оновленого плетеного кабелю Apple Для користувачів iPhone міцніший зарядний кабель може стати довгоочікуваним зміною, тому що протягом багатьох років було багато скарг на низьку якість зарядних кабелів Apple. У комплекті з iPhone ніколи не було плетеного зарядного кабелю. Однак компанія випускала такі кабелі для MacBook Pro і HomePod.

Популярні новини  Компактний iPhone SE 2020 значно впав в ціні після анонсу iPhone 12

Єдине, що буде в коробці з iPhone 12: фото оновленого плетеного кабелю Apple

Варто відзначити, що новий плетений зарядний кабель з роз’ємами Lightning і USB-C може бути єдиним аксесуаром, який ви знайдете в упаковці з новеньким iPhone 12. Джерела в один голос стверджують, що Apple прибрала зі стандартного комплекту поставок блок живлення і навушники.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут