Так виглядає Apple AirPower Mini для iPhone 12: фото та відео мініатюрної зарядки

Компанія Apple офіційно оголосила про скасування розробки бездротового зарядного пристрою AirPower на початку минулого року. Однак тепер є підтвердження, що компанія не в повному обсязі згорнула всі розробки в даному напрямку. Повідомляється, що наразі американський бренд працює над оновленою версією бездротових зарядних пристроїв. Одне з них під назвою Apple AirPower Mini вперше показали наживо на фото і відео.

Зарядний пристрій Apple AirPower Mini значно менше існуючих рішень для бездротової зарядки від конкуруючих компаній. Раніше ходили чутки, що Apple обладнає лінійку iPhone 12 спеціальним магнітним кільцем під задньою кришкою, яке призначене для роботи системи бездротової зарядки. Габарити Apple AirPower Mini відповідають розмірам цього кільця, судячи з попередніх фотографій.

Хоча Apple поки нічого не повідомила про реліз бездротового зарядного пристрою, відомий аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) повідомив ще на початку цього року, що компанія працює над «пристроєм для бездротової зарядки меншого розміру» під назвою AirPower Mini. Імовірно, пристрій буде представлено в жовтні разом з лінійкою iPhone 12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я