Приблизний час читання:3 хв

В Україні з’явиться нова версія Xiaomi Mi Band 5 з NFC

0

Вдосконалений браслет «Mi Band 5» з дня на день з’явиться на прилавках українських магазинів. Суть доопрацювання – надання фітнес-трекеру «Технології ближнього поля».

Зазначена опція відома під латинською абревіатурою NFC. Повна назва функції – Near field communication. Спочатку даний інструмент призначався для швидкої передачі інформації з одного пристрою на інший. Для отримання файлів досить було розмістити девайси на відстані до 10 см одна від одної. Згодом технологія стала використовуватися для моментального проведення платіжних транзакцій.

Популярні новини  Xiaomi підніме ціни на свої смартфони

Що очікується в Україні версія браслета буде здатна здійснювати операції в рамках платіжної системи Mi Pay. Власники таких трекерів зможуть розраховуватися за покупки в магазинах і оплачувати проїзд в громадському транспорті. Днями, можливість NFC-оплати поїздки недавно з’явилася в дніпропетровському метро.

Популярні новини  Представлений перший iPhone 12 в культовому дизайні iPhone 4 і безрамковим екраном

Вартість Mi Band 5 з NFC в магазинах України не перевищує 1500 гривень. Ознайомитися з характеристиками і можливостями браслета можна в нашій публікації.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут