Apple готує до випуску MacBook за ціною смартфона

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За численними чутками, очікується, що компанія Apple незабаром представить новий недорогий MacBook, який буде побудований на процесорі власного виробництва ARM.

Що відомо:

Нещодавно в Мережі з’явилися характеристики нового MacBook. Ґаджет отримає 12-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Retina, 8/16 ГБ ОЗП і SSD на 256 / 1ТБ. В вбудованої камери FaceTime HD буде роздільна здатність 720p. Також повідомляється, що «на все про все» буде один роз’єм USB Type-C і багатостраждальна клавіатура з механізмом «метелик» четвертого покоління.

Вартість і забарвлення:

Пристрій випустять в срібному, золотому і темно-сірому забарвлення. Цінник за MacBook буде починатися від $ 850. Це може зробити його найдоступнішим ноутбуком від Apple. Зараз цю позицію займає 13-дюймовий MacBook Air, вартість якого становить $ 999.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTwitter

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.