Приблизний час читання: 3 хв

Новий конкурент Xiaomi: компанія Hisense анонсує смарт-телевізори з ціною від $160

0

Hisense – компанія з 50-річчною історією. На азіатському ринку побутової техніки та електроніки це достатньо відомий бренд. Минулого тижня керівництво компанії повідомило про свої наміри вийти на індійський ринок. Hisense планує підкорити користувачів дешевими смарт-телевізорами з екранами QLED та LED. Такий реліз допоможе бренду конкурувати з Xiaomi – це безперечний лідер ринка смарт-телевізорів в Китаї та Індії.

Новий конкурент Xiaomi: компанія Hisense анонсує смарт-телевізори з ціною від $160

Сьогодні компанія Hisense розкрила технічні характеристики своїх нових телевізорів. Вже завтра стартує продаж 6 нових моделей. Всі вони працюють під управлінням операційної системи Android TV Pie, підтримують Google Assistant, мають плеєр Chromecast. Моделі відрізняються діагоналлю екранів та їх розподільною здатністю. Ціна починається з позначки $160.

Читайте також  Xiaomi обрушила ціни на ноутбуки. Тепер їх віддають майже задарма

Стосовно звуку, нові смарт-телевізори Hisense отримали динаміки потужністю 24-30 Вт. 4К-моделі підтримують додаткові функції, наприклад: подавлення шуму, UltraDimming, HLG, HDR10+, HLG, бездротова синхронізація з навушниками або колонками.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут