Перший MacBook на базі ARM може отримати рекордно низький цінник

Перший MacBook на базі ARM може отримати рекордно низький цінник
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Дуже довго продукція компанії Apple була синонімом таких слів як «преміум» і «дорогий». Але останнім часом цінова політика Купертинського гіганта трохи змінилася. Це доводить поява на ринку смартфона iPhone SE 2020 і планшета iPad 7. І тепер, мабуть, нас чекає недорогий за мірками Apple ноутбук.

Твіттер-канал @komya_kj опублікував пост, в якому повідомляється, що ціна на MacBook на базі ARM буде починатися від 799 доларів (22 165 гривень), а мінімальна вартість 13-дюймового MacBook Pro складе 1 099 доларів (30 485 гривень).

Багато хто може сказати, що 22 165 гривень за ноутбук – це не така маленька ціна, але якщо порівняти його з вже наявними на ринку моделями, все стає на свої місця. Так, наприклад, ціна на MacBook Air починається від 30 тисяч гривень, а MacBook Pro – від 57 тисяч гривень.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Тому шанувальники Apple будуть раді такій низькій ціні на «яблучний» ноутбук.

Залишається лише дочекатися інформації, коли Apple офіційно представить свої недорогі ноутбуки і оголосить офіційну дату релізу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.