Приблизний час читання: 3 хв

В мережу потрапив знімок унікального геймпаду Xbox Series X

0
В мережу потрапив знімок унікального геймпаду Xbox Series X

Анонс будь консолі неминуче породжує спекуляції на найбільш безневинні теми. Габарити майбутньої новинки, форма апарату і пристосувань до нього – публіка обговорює все. І деякі ентузіасти вміло користуються інтересом мас. Так, днями користувач Reddit опублікував на сайті цікаве фото, і інтернет-машина завелася знову.

В мережу потрапив знімок унікального геймпаду Xbox Series X

А почалося все дуже нешкідливо: якийсь Wolfy_Wizzardo виклав фотографію білого геймпада. Увагу людей привернула його форма: як вважають геймери, на фото зображений унікальний контролер від Xbox Series X (на промо вони всі хизуються чорним забарвленням) або, можливо, таємничої Xbox Series S, молодшої версії майбутньої приставки Microsoft.

Читайте також  Браузер Google Chrome сповільнює процесори на Windows 10

Сама ж Microsoft поки ніяк не прокоментувала зображення, а автор вже видалив його з Reddit. Але, як відомо, з інтернету ніщо не зникає безслідно. Прем’єра консолі Xbox Series X, нагадаємо, запланована на кінець цього року, а конкретно – на різдвяні свята. Можливо, ближче до прем’єри компанія розповість про аномальний аксесуар.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут