Власники Apple Glass отримають можливість керувати пристроєм очима

Власники Apple Glass отримають можливість керувати пристроєм очима

Нові чутки про Apple Glass “пролили світло” на деякі нові функції цього «загадкового» пристрою. Нещодавно зареєстрований Купертіновським гігантом патент додає в Apple Glass можливість керувати пристроєм очима.

Повідомляється, що керування очима грає важливу роль в Apple Glass, так як вхідні дані варіюються в залежності від руху очей, частоти моргання і т.д.

Текст патенту говорить, що користувачі використовуватимуть свої очі для взаємодії з призначеним для користувача інтерфейсом, що відображається на електронному пристрої.

Як повідомили в Apple, дана технологія забезпечує більш природний і ефективний інтерфейс, дозволяючи отримувати необхідну інформацію тільки за рахунок руху очей.

Власники Apple Glass отримають можливість керувати пристроєм очима

Також в патенті йдеться про можливе керування легким дотиком (наприклад, для гортання) або за допомогою голосового помічника Siri.

На жаль, ще рано говорити про якусь підтверджену інформацію про окуляри доповненої реальності (AR) від Apple. Нагадаємо, що за останньою інформацією «розумні» окуляри Apple Glass повинні з’явитися в 2021 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я