Приблизний час читання: 3 хв

Новий флагман Xiaomi на Snapdragon 865+ стане найдорожчим в серії

0

У китайській соціальній мережі Weibo з’явилася публікація, пов’язана з новим флагманом Xiaomi з модельним номером M2007J1SC, який ще не був анонсований виробником. Апарат, що засвітився в базі даних регулятора 3C, як стверджують інсайдери, може стати найпродуктивнішим у фірмовій лінійці, а заодно встановить рекорд підтримуваної потужності зарядки.

Новий флагман Xiaomi на Snapdragon 865+ стане найдорожчим в серії

За заявою мережевих інформаторів, новинка може виявитися модифікованою версією Xiaomi Mi10 з кодовим ім’ям Venti (за іншими джерелами – Super Large Cup). У списку передбачуваних характеристики «зарядженого» апарата – новітній процесор Snapdragon 865 Plus, 120-герцовий AMOLED-дисплей, а також підтримка технології швидкої зарядки потужністю до 100 Вт. Раніше вендор вже анонсував появу такого аксесуара: не виключено, що його дебют співпаде з випуском нового апарату.

Читайте також  Xiaomi RedmiBook 14 II - потужний новий ноутбук за низькою ціною

Надані технічні характеристики моделі M2007J1SC в основному пов’язані з описом підтримуваних мережевих частот. Проте інсайдери вже припустили, що вартість новинки буде явно вище, ніж у чинного флагмана Mi10 Pro, який продається за $ 855. Дата релізу пристрою ще не оголошена.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут