Приблизний час читання: 3 хв

В PlayStation 4 знайшли серйозну вразливість

0

Виявлена ​​в приставці PlayStation 4 вразливість дозволяла встановлювати піратські ігри і викрадати дані користувачів. Про проблему розповів експерт Енді Нгуєн (Andy Nguyen), повідомляє видання Notebookcheck.

В PlayStation 4 знайшли серйозну вразливість

Знайдений фахівцем експлойт існував в прошивці під номером 7.02 і її більш ранніх версіях. Злом системи був можливий в парі з іншою вразливістю під назвою WebKit. Розкриті експлойти можна було використовувати, як для установки на PlayStation 4 піратських ігор, так і для віддаленого злому девайса і компрометації користувача через викрадення його особистих даних.

Читайте також  Як може виглядати смартфон з співвідношенням сторін 23:9

Власникам приставок рекомендували відмовитися від використання зламаного ПЗ. Нгуєн розповів в своєму Twitter-акаунті, що виявив експлойт в березні. Компанія Sony подякувала експерту за допомогу і виплатила йому премію в розмірі 10 тисяч доларів.

PlayStation 4 є актуальним поколінням ігрових приставок Sony. У лінійку входять базова консоль PlayStation 4, зменшена версія Slim і поліпшена модель Pro. Поява PlayStation 5 у продажу відбудеться до кінця року.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут