Приблизний час читання: 3 хв

Експерти назвали уразливості домашніх роутерів

0

Було проведено масштабне дослідження, в рамках якого вчені з’ясували, що жоден зі звичайних домашніх роутерів не захищає дані його користувачів на 100%.

Роутери, які використовуються для роздачі бездротового інтернету, мають ряд вразливостей. Їх назвали вчені з німецького Інституту зв’язку Фраунгофера.

Дослідники провели ряд експериментів, в ході яких використовували 127 звичайних роутерів, які купує більшість населення планети, щоб з’ясувати, якими способами можна вивести їх з ладу або викрасти будь-які дані користувачів. Вчені використовували роутери марок Asus, AVM, D-Link, Linksys, Netgear, TP-Link і Zyxel.

В результаті було виявлено в середньому 53 критичні уразливості в кожному з пристроїв. Найзахищеніший роутер володів 21-ою «лазівкою», найменш захищений – 348. В ході вивчення було виявлено, що оновлення, пропоновані виробниками, далеко не завжди актуальні. Це означає, що їх установка, на жаль, не гарантує забезпечення безпеки даних користувача.

Читайте також  Huawei анонсує свій перший браслет-гарнітуру

Також було з’ясовано, що роутери зазвичай оновлюються не частіше разу на рік. З реальним рівнем технологічного прогресу цього не достатньо для забезпечення безпеки.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут