Приблизний час читання: 3 хв

Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 3 з’явився на офіційному сайту виробника: ціна, фото та дата анонсу

0

За останні декілька тижнів ми отримали достатньо багато інформації від перевірених джерел стосовно нового смарт-годинника Samsung. Сьогодні модель Galaxy Watch 3 була помічена на офіційному сайті виробника. Це прямий показник того, що презентація довгоочікуваної новинки відбудеться вже найближчим часом.

Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 3 з’явився на офіційному сайту виробника: ціна, фото та дата анонсу

Компанія Samsung створила на офіційному сайті окремі сторінки для пристроїв, які фігурують під кодовими назвами SM-R845F та SM-R850. Немає жодних сумніві, що це смарт-годинник Galaxy Watch 3, оскільки кодові назви моделей Galaxy Watch Active 2SM-R825F та SM-R835F. Згідно з попередньо оголошеною інформацією, південнокорейський бренд запропонує користувачам 9 різних версій нового смарт-годинника.

Читайте також  Huawei Enjoy 20s отримає чіпсет Dimensity 800 та дуже швидку зарядку

Ціна Samsung Galaxy Watch – від $400 до $600, в залежності від обраної конфігурації. Новинка буде представлена в двох розмірах – 41 та 45 мм. Презентація має відбутися 22 липня.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут