Приблизний час читання: 2 хв

Стало відомо, коли Huawei може випустити ігровий ноутбук

І її дочірній бренд Honor

0

Завдяки джерелам з Китаю стало відомо, коли китайський технологічний гігант Huawei може випустити ігровий ноутбук. Повідомляється також, що і дочірня компанія Honor запланувала випуск геймерского пристрою.

Так, згідно з оприлюдненими даними, Huawei і Honor можуть офіційно анонсувати ігрові ноутбуки вже в липні-серпні поточного року. Передбачається, що спершу новинку представить саме Honor, а вже слідом ринок ігрових ноутбуків поповниться пристроєм від Huawei.

Читайте також  Вчені встановили ступінь впливу 5G на людину

Нагадаємо, що раніше глава бренду Honor Жао Мінг говорив про те, що компанія дійсно зацікавлена в сегменті ігрових ноутбуків. Більш того, за його словами, подібні пристрої були в планах на протязі тривалого часу. “Було круто поточити меч протягом декількох років” , – поділився Жао Мінг.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут