Приблизний час читання: 8 хв

Apple додала в Mac функцію установки оновлень у фоновому режимі

0

Як правило, комп’ютерами iMac користуються люди, які заробляють чимало, а є вони програмістами, музикантами, відеоблогерами, письменниками та представниками інших професій. Для всіх таких людей час найдорожчий, і саме тому компанія Apple нарешті вирішила зробити те, про що багато користувачів вже давно мріяли. Так, вона нарешті впровадила в свої комп’ютери функцію установки оновлень у фоновому режимі, тобто відтепер не доведеться виконувати перезавантаження і довго чекати, поки встановиться апдейт. На слабких процесорах часто поновлення можуть встановлюватися по півгодини і довше, і весь цей час користуватися комп’ютером буде в повній мірі неможливо, що, звичайно, створює цілу масу незручностей.

В операційну систему macOS 11 Big Sur, бета-версія якої вже доступна всім бажаючим, впровадили вкрай корисну і потрібну функцію, якої всі користувачі гарантовано абсолютно точно залишаться задоволені. Справа в тому, що дана платформа стала першою в історії Apple, яка підтримує безшовні оновлення. Це означає, що при її використанні користувачі зможуть продовжувати використовувати комп’ютер, поки відбувається установка апдейтів. Компанія Apple поки що не розкриває, як саме працює нова функція, однак, за її словами, вже незабаром вона з’явиться в одній з наступних бета-версій, виходити які будуть аж до жовтня, коли планується реліз фінальної стабільної версії нової ОС.

За рахунок нової функції автоматично у фоновому режимі буде не тільки закачуватися операційна система, але ще і буде відбуватися її установка. Всі зміни зможуть вступати в силу без виконання перезавантаження, тому процес оновлення комп’ютера більше не буде приводити до уповільнення робочого процесу або до повної його зупинки. Нововведення гарантовано порадує всіх користувачів, особливо з урахуванням того, що Apple обіцяє більш простий і швидкий процес установки апдейтів, тобто такі будуть встановлюватися відчутно швидше, а процедура такого роду виявиться повною мірою спрощена, тому розібратися з нею виявиться неймовірно просто. Крім того, нова функція має підтримку криптографічного підпису, що, в свою чергу, захищає всю ОС від злому подібним чином.

Apple додала в Mac функцію установки оновлень у фоновому режимі

Швидкість установки оновлень на комп’ютерах Mac завжди залежала і залежить зараз, в даний час, від швидкості накопичувача (жорсткого диска HDD або твердотільної пам’яті SSD), а також, крім того, від продуктивності процесора, тобто чим він потужніший, тим швидше здійсниться установка апдейта . Нова функція зробить процес установки апдейтів максимально швидким на будь-яких комп’ютерах «яблучної» корпорації, однак точних подробиць на цей самий рахунок поки що немає. Анонс нової функції в операційній системі macOS 11 Big Sur трапився в рамках конференції WWDC 2020 року, під час закритої її частини для вузького кола розробників. Очікується, що фінальна стабільна версія даної ОС вийде вже в жовтні цього року.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут