Приблизний час читання: 3 хв

Європейська версія Xiaomi Mi Band 5 не порадує своєю ціною

0

У Китаї новенький фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 розлітається, як гарячі пиріжки. Що не дивно, адже ціна практично не змінилася, а в функціональному плані модель покращилася. Однак в Європі Mi Band 5 виявиться істотно дорожче, і далеко не факт, що йому буде наданий такий же теплий прийом, як і в Китаї.

Як написав відомий інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) у себе на сторінці в Twitter, в Європі Mi Band 5 буде коштувати 40 євро. Тобто глобальний варіант для Старого Світу виявиться майже вдвічі дорожчим китайської версії. Таке підвищення ціни можна було б пояснити наявністю пульсоксиметра, який як раз приписують глобальному варіанту Mi Band 5 , але поки це офіційно не доведено. Продажі новинки в Європі повинні початися в липні.

Треба відзначити, що Судханшу Амбхоре – інформатор, що заслуговує на довіру. Наприклад, ще до виходу Xiaomi Mi 10 Lite він розкрив основні характеристики цієї моделі , які в підсумку підтвердилися.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут