Розкрито інформацію про перспективні розробки Apple

фото: 3Dnews

Авторитетне агентство Bloomberg, розкрило таємну інформацію про перспективні розробки Apple в області віртуальної і доповненої реальності (VR і AR).


Журналісти розповіли, що п’ять років тому в компанії з’явився окремий підрозділ Technology Development Group. Він збільшився до більше тисячі інженерів. Їхньою метою було створення шолому для AR і VR, а також «розумних» окулярів. Ці пристрої повинні були бути самостійними, без необхідності підключення до комп’ютера або смартфону.

Проблеми виникли з шоломом. Він повинен був вийти потужним, але компактним. Однак розмістити відповідне «залізо» всередині гарнітури разом з акумуляторами не вийшло. Спочатку розробники вирішили використовувати зовнішній стаціонарний блок, але потім цю ідею забракували. Проти висловився головний дизайнер Джонні Айв.

Відзначається, що технології, які створювалися для обчислювального блоку шолома, в кінці кінців лягли в основу власних процесорів Apple. А підрозділ Technology Development Group зосередився на «розумних» окулярах. Очікується, що їх компанія все-таки анонсує на ринку в найближчі роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я