“Розумна” витяжка для кухні від Xiaomi була офіційно представлена

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Буквально тільки що Xiaomi офіційно представила досить цікаву і явно корисну в побуті новинку – “розумну” витяжку Mijia. Пристрій одержав сучасний дизайн і досить невисоку вартість.

Важливо розуміти, що дана витяжка – не перша вироблена компанією, але перша з такою конструкцією. Пристрій має більші габарити, ніж колишня версія, а також збільшену потужність всмоктування на пару з більш широким вентиляційним отвором для виведення диму з кухні.

"Розумна" витяжка для кухні від Xiaomi була офіційно представлена

Для керування пристроєм можна використовувати смартфон, а продуктивність витяжки становить 20 кубічних метрів на хвилину. Також вона має 10 різних ступенів захисту і здатна витримати температуру до 230 ° С.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Прямо зараз новинка доступна для попереднього замовлення за ціною в 212 доларів ( ≈ ₴ 5 635).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.