Буквально вчора бренд Xiaomi анонсував таку новинку, як Redmi AX5, а є вона дешевшою версією моделі AX1800, випущеної кілька тижнів тому. Головна перевага нового бездротового маршрутизатора полягає в тому, що він володіє вкрай низькою вартістю, тому що його оцінили всього-на-всього в 229 юанів, тобто в 900 гривень. За таку суму грошей покупець отримує пристрій, оснащений за частиною «заліза» за останнім словом техніки.
За словами компанії-виробника, щоб зробити цей пристрій таким дешевим вона постаралася заощадити на матеріалах і на деяких інших аспектах, аж до упаковки, але це ніяк не відбилося на якості всього бездротового маршрутизатора в цілому. Він побудований на базі вкрай потужного чіпа Qualcomm IPQ6000 з чотирма ядрами Cortex-A53, що володіють тактовою частотою 1,2 ГГц. Даний чіпсет доповнений нейронних блоком NPU з частотою 1,5 ГГц, 256 МБ оперативної пам’яті і чотирма портами Ethernet, які можуть використовуватися для проводового підключення додаткових пристроїв, а разом з тим для розширення мережі, тому що даний роутер має підтримку технологій Mesh Networking і Mixed Networking.
Дані стандарти, за словами компанії-виробника, гарантують можливість створення єдиної безшовної мережі (як в торгових центрах та інших місцях). Більш того, за словами Xiaomi, користувачі можуть створювати комбіновані мережі Mesh, використовуючи також роутери Mi Router AX1800 і Mi AIoT Router AX3600, які вже доступні для покупки всім бажаючим. Таким чином, в теорії, можна покривати сотні квадратних метрів простору швидкісним інтернетом, причому як в рамках мережі 2,4 ГГц, так і в рамках 5 ГГц. Остання, до слова, забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, і саме через неї можна отримати значення в 1 Гбіт / с, якщо інтернет-провайдер надає таку велику пропускну здатність. Роутер має чотири антени, дві з яких використовуються для 2,4 ГГц, а інші дві для швидкісного діапазону 5 ГГц.
За рахунок того, що чіпсет Qualcomm виготовлений по 14-нм техпроцесу, роутер Xiaomi Redmi AX5 ледве-ледве нагрівається навіть під сильним навантаженням, що, в свою чергу, позитивно позначається на його довговічності. Максимальна пропускна здатність інтернету у цього бездротового маршрутизатора знаходиться на рівні тисячі сімсот сімдесят п’ять Мбіт / с, а одночасно він може витримувати підключення до 128 пристроїв в режимі точки доступу, надаючи всім таким доступ до глобальної мережі. Налаштування роутера здійснюється через мобільний додаток або через веб-інтерфейс за адресою, вказаною на тильній частині роутера.
Офіційні продажі новинки почнуться в Китаї вже днями, а обійдеться її покупка всього-на-всього в 900 гривень, тобто в украй скромну грошову суму.
Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…
Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…
Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…
Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…
Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…
За даними китайської дослідницької компанії, Samsung планує випустити свої перші окуляри доповненої реальності в третьому…