Xiaomi нарешті вирішила одну з найбільших проблем Mi Band

884

Компанія Xiaomi буквально вчора почала тизерити Xiaomi Mi Band 5, і зараз компанія опублікувала інші тизери, з яких стало відомо про нові фішки цього фітнес-трекера. 

По-перше, Mi Band 5 нарешті позбудеться старого способу зарядки. Раніше, незважаючи на покоління, Xiaomi Mi Band було потрібно виймати з ремінця, щоб зарядити його. Зараз компанія додала новий магнітний конектор, завдяки якому Mi Band можна буде ставити на зарядку, не виймаючи з ремінця. Особисто я вважаю, що це дуже важливе нововведення, яке зробить користування набагато комфортнішим. 

Окрім магнітної зарядки, Xiaomi також розкрила деякі інші деталі про Xiaomi Mi Band 5. Як і було відомо з витоків інформації, Mi Band 5 отримає на 20% більший дисплей, ніж минулорічний Mi Band 4. Це також дуже важливе нововведення, оскільки у Mi Band 4 був справді досить маленький дисплей, при цьому з немалими рамками. 

Також Xiaomi значно покращить сенсори на Mi Band 5. Компанія поки не розкриває, які саме, але з тизера можна припустити, що мова йде про датчик серцевого ритму. Також будуть покращені алгоритми відстеження сну, стресу та дихання. 

Також у Mi Band 5 буде можливість відстежувати менструальні цикли, можливість дистанційного керування камерою та музикальним плеєром. Також компанія заявила, що Mi Band 5 буде підтримувати NFC для безконтактної оплати, щоправда, поки невідомо, чи буде це на міжнародному ринку. Скоріш за все, ми побачимо Mi Band 5 без NFC, а також Mi Band 5 з NFC та вищою ціною, який вийде трохи пізніше, ніж молодша версія, принаймні з Mi Band 4 та Mi Band 5 було саме так.

Поки немає згадок про підтримку голосового асистента Amazon Alexa, про який було дуже багато витоків інформації. Можливо, компанія залишить це до презентації.

Популярні новини  У продаж надійшли підроблені AirPods третього покоління, які ще не представили

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я