Телевізор OnePlus за $200 дебютує 2 липня

946

Індійський інсайдер Ishan Agarwal посилаючись на власні джерела повідомляє, що компанія OnePlus найближчим часом запустить у продаж бюджетний телевізор. Орієнтовна ціна цієї новинки складає $200 (≈₴5330). Нова лінійка китайського виробника буде складатися з двох моделей. Базова – 32-дюймовий телевізор за $200. Технічні характеристики компанія зберігає у таємниці. Ця модель спрямована на бюджетний сегмент. Вона повинна нав’язати конкуренцію телевізорам Xiaomi.

Друга модель – це телевізор середнього класу. Джерело повідомляє, що його точна вартість поки невідома. Ціна може коливатися у діапазоні $265-530. Презентація нових телевізорів OnePlus запланована на 2 липня. Судячи з promo-плакату, виробник буде намагатись здивувати користувачів дуже тонким екраном. Деякі джерела повідомляють, що слід очікувати нестандартних кроків в питаннях дизайну.

Популярні новини  У Мережі з'явилися фото професійної відеокарти AMD Radeon PRO з 16 ГБ пам'ят

Інсайдери впевнені, що новинка дебютує на індійському ринку. В перший тиждень липня телевізор з’явиться на полицях тамтешніх магазинів. Виробник зробив ставку на низьку ціну, яка повинна забезпечити відповідний рівень продажу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я