У продаж надійшли перші справжні бездротові навушники від Panasonic

113
У продаж надійшли перші справжні бездротові навушники від Panasonic

Сьогодні надійшли в продаж перші справжні бездротові навушники Panasonic. Компанія вивела на ринок дві моделі – RZ-S500W пропонує чудове шумозаглушення, а RZ-S300W – підвищений комфорт.

Перевагою S500W є технологія шумозаглушення Dual Hybrid від Panasonic. Навушники використовують придушення шуму з прямим і зворотним зв’язком, а також аналогову / цифрову обробку для захоплення звуку зовні і всередині навушників. Результатом є те, що Panasonic називає «кращими в своєму класі характеристиками шумозаглушення». RZ-S300W, з іншого боку, не оснащені функцією придушення шумів. Їх ключовою особливістю є мініатюрний розмір – близько 17 мм в діаметрі.

Популярні новини  Названо найпопулярніші бренди планшетів в 2021 році за версією IDC

У продаж надійшли перші справжні бездротові навушники від Panasonic

Для вбудованих мікрофонів S500W і S300W розроблений спеціальний корпус, який мінімізує шум вітру. Кожен вкладиш підключається до джерела звуку індивідуально. Додаток Panasonic Audio Connect дозволяє змінювати режими звуку і налаштовувати додаткові параметри, включаючи голосового помічника. Обидві пари навушників сумісні з Siri і Google Assistant, підтримка Alexa буде додана в майбутньому оновленні.

Поки RZ-S500W і RZ-S300W доступні в Європі. Перша модель коштує $ 199( близько 5 315 гривень), друга – $ 129 (3 445 гривень за поточним курсом).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я