Приблизний час читання: 4 хв

Представлено будильник-нічник, який вимірює вологу та температуру – Xiaomi ClearGrass CGD1

Xiaomi не перестає дивувати користувачів розумними пристроями.

Варто лише звернути увагу на будильник ClearGrass CGD1. Ґаджет вже доступний на AliExpress. Він відрізняється компактними габаритами та виконаний з пластику. Крім функцій будильника пристрій виконує функцію нічника – має приємну яскравість. Також розумний пристрій вимірює температуру в кімнаті. Вся інформація виводиться на чорно-білий екран.

Будильник має функцію підключення до розумного будинку Xiaomi. Ґаджет можна підключати до інших пристроїв бренду Xiaomi. Пристрій має вбудований датчик вологи та температури Swiss Sensirion, показники яких показують точну інформацію ± 0,2 ° C. Тому користувачі можуть використовувати його замість термометра, а також підключати до обігрівача або зволожувача.

Читайте також  Перші деталі анонсу AirPods 3 від Apple

Представлено будильник-нічник, який вимірює вологу та температуру – Xiaomi ClearGrass CGD1

Живлення будильника від двох батарейок АА. Їх потрібно купувати окремо. На будильник встановлено 8 мелодій та можна встановити 16 різних періодів спрацювання. Гаджет можна синхронізувати з смартфоном, тоді час задається автоматично.

Для користувачів Xiaomi ClearGrass CGD1 доступний в декількох кольорах, його вартість складає 13$  (351 грн).

Раніше ми повідомляли, що Xiaomi презентує новий ноутбук в Індії 11-го червня.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут