Приблизний час читання: 3 хв

Компанія Xiaomi представила новий кондиціонер нестандартного типу

0

Компанія Xiaomi анонсувала вертикальний кондиціонер Xiaomi 3HP. Вартість новинки становить 840 $.

Кондиціонер Xiaomi 3HP швидко охолоджує приміщення площею 20 кв. м, тому виробник рекомендує встановити його в кабінеті і спальні, а також в інших частинах будинку.

Щоб досягти подібного результату, в пристрої застосовується технологія ламінарного м’якого вітру. Його лопаті здатні усувати сильні потоки повітря і протяги. Ще однією перевагою моделі є охолодження простору навколо до однакової температури по всій площі.

Компанія Xiaomi представила новий кондиціонер нестандартного типу

У Xiaomi 3HP встановлений інверторний компресор постійного струму з внутрішнім і зовнішнім вентиляторами. Крім цього, збирачі оснастили його розширювальними клапанами, які дозволяють управляти дроселем, що підвищує ефективність системи і її енергозберігаючі властивості.

Читайте також  Новий фітнес трекер Amazfit Band 5 від Huami готується до виходу

У Китаї стандарт енергоефективності для пристроїв першого класу становить 4,5, а коефіцієнт розробки дорівнює 5,13, що підтверджує його відповідність всім вимогам, що пред’являє к цифровим компаніям в даний час.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут