Приблизний час читання: 3 хв

Розкрито особливості нових «розумних» годинників Samsung

1

Мережеві джерела повідомили, що до виходу готуються Samsung Galaxy Watch 2. І вже розкриті деякі особливості нових «розумних» годинників.

Варто відзначити, що перші Samsung Galaxy Watch вийшли на ринок в 2018 році. З тих пір ми не бачили моделей нового покоління даної серії. Тепер же в мережі стало з’являтися все більше чуток про можливі Galaxy Watch 2. Більш того, «розумні» годинники, які можуть вийти на ринок під таким ім’ям, вже пройшли сертифікацію. А значить можна чекати швидкий анонс.

Читайте також  Інсайдер назвав вартість і дату випуску PlayStation 5

Джерела кажуть , що у годинника під умовною назвою Galaxy Watch 2 збережеться поворотний безель (поворотне кільце на циферблаті), яке є елементом управління. Також відомо, що у годинника буде GPS-датчик, контролер Wi-Fi 802.11a / b / g / n і адаптер Bluetooth LE. Крім того, пристрій можна буде заряджати бездротовою зарядкою.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

1 коментар

  1. В Украине Samsung Pay неработает и часами расплчиватся нельзя так зачем переплачивать можно купить браслет Xiaomi и сэкономить кучу бабла

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут