Samsung представила функцію, яка дозволяє “приміряти” телевізор ще до покупки

За допомогою технології доповненої реальності

Час читання: 2 хв.

Компанія Samsung Electronics представила мобільний додаток AR for Samsung TV, який має полегшити вибір нового телевізора і не тільки ознайомитися з його характеристиками, а й подивитися, як він буде виглядати у вас вдома. На жаль, додаток не підтримує української мови, є підтримка російської мови.

Реклама

Samsung представила функцію, яка дозволяє "приміряти" телевізор ще до покупки

В додатку представлено телевізори Samsung QLED 8K, QLED 4K і Crystal UHD з екранами діагоналлю від 55 дюймів, які можна розглянути з усіх боків, а також повісити тривимірну модель телевізора на стіну в своєму будинку або поставити його на бажане місце.

Додаток AR for Samsung TV використовує технологію доповненої реальності, вам досить вибрати потрібну модель і відсканувати смартфоном поверхню, на яку ви плануєте встановити телевізор. Телевізор в масштабі 1: 1 віртуально буде додано до кімнати, після чого можна зробити кілька фотографій, щоб потім порівняти різні варіанти розташування і різні моделі телевізорів в інтер’єрі.

Зараз читають  Xiaomi представила першу зовнішню сонячну панель

Samsung представила функцію, яка дозволяє "приміряти" телевізор ще до покупки

Якщо користувачів все влаштовує, то в додатку є кнопка «купити», яка перемістить їх на офіційний сайт Samsung і дозволить придбати обрану модель.

Додаток AR for Samsung TV доступний для смартфонів, які працюють під управлінням Android 8.0, iOS 11 і вище.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.