SpaceX створить ракету для швидкісної подорожі по Землі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

SpaceX займається створенням ракети для мегашвидкісної подорожі по Землі. Гендиректор компанії Елон Маск під час прес-конференції, присвяченій майбутній колонізації Марса, розкрив деякі деталі цього проекту, повідомляє The Verge .

Реклама

Як заявив Маск, ракета дозволить менш ніж за годину потрапити в будь-яку точку земної кулі. Для цього компанія пропонує використовувати свою майбутню велику ракету, яка буде приземлятися на спеціальні космодроми в різних містах світу. Ця ж модель буде використана для створення космодрому на Місяці, з якого “стартують” майбутні колонізатори Марсу.

Поки цей проект є теоретичним. Проте, Елон Маск сподівається, що розробки в цій сфері активізуються в найближчі 6-9 місяців.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: