Електромобілі з великим запасом ходу завдають більше шкоди планеті, ніж дизельні машини

Представники компанії Mazda стверджують, що електромобілі з ємними акумуляторними батареями є більш шкідливими для навколишнього середовища, ніж звичні автомобілі з дизельними двигунами.

У жовтні цього року виробник представив свій перший електромобіль Mazda MX-30, який комплектується досить скромною акумуляторною батареєю ємністю 35,5 кВт•год, тоді як конкуренти отримують часто куди більш ємкі акумулятори.

Чому компанія прийняла таке рішення? За словами європейського директора з досліджень бренду Крістіана Шульце (Christian Schultze), таким чином компанія дбає про нашу планету. Він заявив в інтерв’ю Automotive News, що при виробництві і подальшої переробки акумулятора такої ємності виділяється приблизно стільки ж двоокису вуглецю (CO2), скільки і при використанні дизельного хетчбека Mazda 3 протягом усього періоду його служби. В даному випадку враховувалася також заміна акумуляторної батареї після 100 тис. миль пробігу.

Компанія Mazda в ході розрахунків визначила, що акумуляторна батарея на 95 кВт•год (приблизний рівень Tesla Model S і Model X) спочатку із-за своєї ємності вимагає викиду більшої кількості двоокису вуглецю. Ситуація посилюється, якщо власник вирішити замінити акумулятор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Если принять во внимание такой факт, что в Украине до сих пор нет ни одного предприятия по утилизации самых обычных элементов питания типа АА, ААА и т.д., автовладельцам необходимо хорошо подумать, какой вред они будут наносить окружающей среде при эксплуатации своих электромобилей. Данная проблема станет еще более остро в условиях эксплуатации электромобилей с эл. аккумуляторами, отработавшими свой ресурс на 50-70%, т.е. потребующим их замены в ближайшие годы. Общеизвестный факт: 1 батарейка загрязняет тяжелыми металлами до 20 метров земли в течении 100 лет.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я