Гігантський двофюзеляжний літак Stratolaunch хочуть продати за 400 млн доларів

0

У квітні цього року літак Stratolaunch, який виділяється найбільшим розмахом крил (117,3 м), здійснив свій перший випробувальний політ.

Перший політ тривав більше двох годин. За цей час літак розігнали до 280 км/год і підняли на висоту більше 4 км.

Тоді ж ми говорили, що у компанії є мінімум один підписаний контракт, хоча подробиць про нього немає. Нагадаємо, двофюзеляжний монстр розроблений для виведення на орбіту невеликих супутників.

Читайте також  Samsung активно готує до презентації флагман Galaxy S11

І ось тепер повідомляється, що інвестиційний холдинг Vulkan, який володіє Stratolaunch Systems, має намір продати гігантський літак за 400 млн доларів.

Суть в тому, що в кінці минулого року пішов з життя Пол Аллен (Paul Allen), який і був засновником і власником холдингу. Судячи з усього, після цього з фінансуванням проекту почалися проблеми. Зокрема, Stratolaunch Systems почала скорочувати штат співробітників.

За зазначену вище суму Vulcan пропонує не тільки сам літак, а й інтелектуальну власність, пов’язану з ним.

Джерела серед потенційних покупців називають компанії SpaceX, Blue Origin і Virgin Group, але власник останньої, Річард Бренсон (Richard Branson) вже нібито заявив, що готовий купити гігантський літак за… 1 долар. Свого часу схожу пропозицію він зробив British Airways щодо надзвукових авіалайнерів Concorde. Хоча саме Virgin SpaceShip Company могла б отримати найбільшу користь від покупки Stratolaunch, адже вона розробляє схожий по конструкції проект.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут