Безпілотна вантажівка Tesla: стали відомі нові деталі

Час читання: < 1 хв.

Reuters повідомила, що новий безпілотний вантажний автомобіль на електричній тязі компанії Tesla зможе проїхати від 200 до 300 миль (від 320 до 483 км) без додаткової підзарядки.

РЕКЛАМА

В агентстві назвали це “робочим діапазоном”. За версією Reuters, такий функціонал свідчить про те, що Tesla націлена на регіональні автоперевезення комерційних вантажів.

У Tesla не підтвердили і не спростували інформацію Reuters, проте заявили, що не мають наміру давати докладні коментарі: “Політика Tesla в тому, щоб завжди відмовлятися від коментарів чуток і спекуляцій, неважливо – правда це чи ні, оскільки це було б нерозумно. Нерозумно!”.

10 серпня в Tesla розповіли про готовність створити робочий прототип і намір випробувати фуру в пустелі Невада. Представники компанії вже зустрілися з місцевою владою.

За словами Маска, презентація нової вантажівки відбудеться у вересні 2017 року. Вартість машини і обслуговування поки не розкривалася.

Джерело: reuters.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.