Приблизний час читання: 4 хв

Експерти назвали ТОП 7 способів економії палива автомобіля

0

Водії використовують популярні способи, які дозволяють економити палива автомобіля. Експерти назвали ТОП 7 найбільш ефективних з них, які дозволяють при практично порожньому баку доїхати до АЗС.

Першою порадою є відключити зайві споживачі енергії. Йдеться до кондиціонер, обігрівач, системи клімат-контролю і деяких освітлювальних приладах.

Далі слід необхідність змінити манеру керування автомобілем, потрібно правильно звертатися з педаллю газу і гальма. Натискати на акселератор треба вкрай обережно, підтримуючи невисокі обороти двигуна, не вище 2000 об / хв.

Далі називають «розумну» роботу з трансмісією. Потрібно постійно активувати підвищену передачу, щоб підтримувати низькі обороти мотора.

Четвертою порадою є необхідність не глушити двигун на зупинках, мова йде про світлофори і пробках, а також про випадки, коли машина стоїть понад хвилини.

Необхідно збільшити тиск в шинах до 2,6 бар, що забезпечить економію палива, так як опір коченню зміниться.

Читайте також  Ілон Маcк обіцяв значно знизити вартість електромобілів Tesla

Слідом називають необхідність оптимізувати аеродинаміку. При наявності на даху знімного багажника з поклажею потрібно прибрати останню і заховати її в багажне відділення або покласти в салон.

Далі йде екзотичний спосіб – потрібно долити в паливний бак кілька літрів води. Рідина має велику щільність, ніж пальне, таким чином в паливопровід надійде саме бензин або солярка, а не вода.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут