Приблизний час читання: 3 хв

Xiaomi готує до випуску перший автомобіль під власним брендом

0

Компанія Xiaomi, в доступному для огляду майбутньому, може здивувати не тільки шанувальників своїми ґаджетами. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Weibo компанія опублікувала черговий постер. І красується на ньому не смартфон або планшет. А силует автомобіля.

Xiaomi готує до випуску перший автомобіль під власним брендом

Зображення швидко розлетілося по всім новинним ЗМІ, викликавши бурхливе обговорення інтернет-спільноти. Крім силуету автомобіля, що нагадує Suzuki Jimny, на постері є напис, який в перекладі означає:

Створити автомобіль? Так, ми серйозно!

Xiaomi ніколи не була помічена в жартах настільки глобального масштабу. Та й інтерес китайського гіганта до автопрому помічено давно. Так, наприклад, в 2019 році Xiaomi інвестувала в компанію Xiaoeng Motors, що спеціалізується на виробництві електрокарів. А в цьому році ще одна автокомпанія під назвою Shaghai of Botai розповіла про початок співпраці з Xiaomi.

Читайте також  Xiaomi випустить новий флагман Apollo всюди, крім рідної країни

На жаль, доведеться чекати офіційних заяв від компанії Xiaomi. Можливо, це буде зовсім не автомобіль, а якийсь модний і сучасний ґаджет, призначений для використання в транспортних засобах.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут