Італійські водії Tesla встановили рекорд подоланої відстані на моделі S 670, вони проїхали 1078 км за одну зарядку

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У червні рекордний показник досягнутий в Бельгії

Реклама

Команда італійських власників Tesla встановила новий рекорд «гіперміллінга», керуючи моделлю S 100D, проїхавши 1078 кілометрів (близько 670 миль) за одну зарядку. Вони перевешили рекорд ​​моделі S P100D, яка проїхала 560 миль за один заряд в Бельгії в червні 2017 року.

Гіперміллінг – це метод, який використовується для економії газу (або, в даному випадку, електрики), який включає в себе водіння з низькою послідовною швидкістю при мінімальному використанні гальм транспортного засобу. Генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав в Twitter, що поїздка в 1000 км за один заряд є можливою.

Офіційний клуб компанії в Італії, Tesla Owners Club Italia, прийняв виклик. Вони використовували звичайний серійний автомобіль, оснащений шинами з низьким опором кочення, при вимкненому кондиціонері. П’ять гонщиків виконали завдання на півдні Італії за 29 годин і відзначили, що рухатись стало легше з включеним автопілотом автомобіля, що «допомогло нам зберегти постійну швидкість в середині смуги».

Після запису Маск написав у Твіттері, що вперше електричний електромобіль виробництва перевищив 1000 кілометрів за один заряд.

За матеріалами THE VERGE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: