Статті

Недоліки пластикових смартфонів, які варто врахувати перед покупкою

Share
Час читання: 2 хв.

Складно не помітити, як виробники смартфонів свідомо розділяють моделі на “дешеві” та “дорогі”. У дорогих – скло та метал, у дешевших – пластик. На перший погляд, здається, що це дрібниця, адже вартість процесорів, екранів і камер набагато значніша. Але ні, тут усе продумано. Матеріали корпусу стали таким собі маркером класу: хочеш преміум – обирай метал і скло, а пластик для бюджетників. Виробники чітко розуміють, що більшість людей психологічно тяжіють до дорожчих матеріалів, адже той самий полікарбонат виглядає й відчувається далеко не найкраще.

Що варто знати

Відчуття від пластикового смартфона, якщо чесно, так собі. Він не дає того приємного прохолодного відчуття в руці, як скло чи метал. А ще, якщо трохи натиснути, задня кришка продавлюється, і це точно не додає впевненості у міцності пристрою.

Пластик має ще один мінус – це його низька теплопровідність. У металевих або скляних смартфонів тепло швидше передається назовні, тому навіть за високих навантажень процесор не перегрівається так сильно. А ось у пластикових корпусах тепло буквально “застряє” всередині, і смартфон швидше втрачає продуктивність.

Що дратує ще більше, так це подряпини. Глянсовий пластик на рекламних фото виглядає красиво, але в реальному житті він дуже швидко втрачає свій вигляд. Навіть якщо ти користуєшся чохлом, через кілька тижнів смартфон може виглядати так, ніби його носили в кишені з ключами. Плюс він легко вбирає фарбу й бруд, особливо якщо корпус рифлений.

Чи варто брати пластиковий смартфон? Якщо ви завжди носите пристрій у чохлі, можливо, ці недоліки для вас не будуть критичними. Але якщо ви любите користуватися смартфоном без чохла, то вибір на користь пластику може розчарувати. У будь-якому разі, зважте свої пріоритети – тактильні відчуття, теплопровідність і довговічність.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    В ЄС стартували продажі ремонтованих iPhone від Apple за зниженими цінами

    З виходом iPhone 16 Apple припинила продаж моделей iPhone 15 Pro і 15 Pro Max.…

    11.01.2025

    Microsoft представила спрощений виклик ШІ за допомогою Alt + пробіл

    Розробники Microsoft у новому оновленні програми Copilot для Windows 11 змінили поєднання клавіш для запуску…

    11.01.2025

    Заради тонкощі iPhone 17 Air позбудеться стерео і SIM-карти

    Відомий аналітик Мінг-Чі Куо поділився інтригуючими прогнозами щодо майбутньої лінійки iPhone. За його словами, Apple…

    11.01.2025

    Які SMS варто видалити з телефону: важливі поради для безпеки

    Багато людей не замислюються, що SMS, які ми зберігаємо на своєму телефоні, можуть стати справжньою…

    11.01.2025

    Galaxy S25 Ultra може отримати режим нічної зйомки відео

    Інсайдерський портал Android Headlines, який часто пропонує точні витоки, повідомив про те, що Samsung збирається…

    11.01.2025

    Рекордний показник: стала відома товщина нового iPhone

    Авторитетний аналітик Мінг Чи Куо у своєму блозі Medium заявив, що iPhone 17 Air, який…

    11.01.2025