Експерт назвав два ключові правила для порятунку смартфона після потрапляння у воду

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Якщо телефон впав у воду, спочатку необхідно дістати його звідти якнайшвидше. При цьому пристрій не можна заряджати відразу після виймання – це може призвести до необоротних пошкоджень.

«Насамперед важливо осушити телефон за допомогою м’якої безворсової тканини або сухої серветки, не забуваючи про роз’єми та порти. Після <…> можна витягти лоток для сім-картки. Не використовуйте стиснене повітря або миючі засоби, навіть якщо <…> залишилися забрудненими. Якщо телефон підключено до іншого пристрою дротом, від’єднайте його. Не намагайтеся заряджати телефон, це може призвести до його пошкодження», — розповів експерт.

Другий етап – перевірити ступінь водозахисту телефону, ця інформація є в Мережі, і вона дозволить зрозуміти, наскільки високою є ймовірність того, що гаджет отримав серйозні пошкодження. Наприклад, пристрої з типом IP67 можуть пережити нетривале занурення, а при IP68 з телефоном можна без побоювань занурюватися на глибину півтора метри на півгодини.

Реклама

Перед тим як діставати із пристрою сім-карту, потрібно переконатися, що на ньому немає пилу та вологи. Деякі аксесуари забезпечені для цього спеціальним індикатором контакту з рідиною. Сушити пристрій феном або іншими пристроями, що створюють швидкий потік повітря, не варто: є ризик загубити залізо телефону. Найкраще залишити «утопленика» сушитися самого по собі у прохолодному та сухому місці.

Після завершення всіх вищезгаданих процедур мобільний потрібно залишити на рівній поверхні в теплому приміщенні. Перед включенням варто почекати близько п’яти годин, зазвичай цього достатньо для випаровування вологи. Якщо телефон все одно не вмикається, його потрібно нести до сервісного центру. Розбирати пристрій самостійно, не володіючи потрібними інструментами та вміннями, не потрібно – швидше за все, так ви зробите лише гірше.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ