Навіщо в нових смартфонах так багато рекламних програм і ярликів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Реклами в нових смартфонах набувають все більшого розповсюдження, що значно погіршує враження користувачів від використання пристрою. Ця проблема стає відчутною з першого включення телефону, коли користувачі виявляють велику кількість встановлених програм і ярликів, які містять рекламні матеріали. Причини цього явища не обмежуються лише діями окремих виробників, але й обумовлені загальними тенденціями в сфері маркетингу.

Реклама

Як розвиток смартфонів вплинув розвиток реклами?

Протягом останніх двадцяти років реклама і маркетинг суттєво змінилися і проникли у всі аспекти життя людей, включаючи мобільні телефони. З появою Інтернету реклама стала цифровою, а смартфони стали зручним інструментом для її показування. Сьогодні практично неможливо уявити життя без мобільного пристрою, що активно використовують компанії для своїх цілей. Середньостатистична людина проводить за своїм гаджетом кілька годин на день, тому це ідеальне місце для рекламних кампаній.

Розвиток смартфонів змусив компанії серйозно переглянути свій підхід до фінансування, і тепер близько 70% витрат на маркетинг припадає на мобільну рекламу. Основна причина полягає не лише в широкому розповсюдженні смартфонів, а й у здатності цих пристроїв збирати дані про вподобання користувачів, що дозволяє показувати більш релевантну рекламу. У результаті багато нових смартфонів вже завантажені рекламними додатками від компаній, які уклали угоди з виробниками пристроїв.

Рекламні програми у телефоні – вибір виробника

Незважаючи на те, що попередня установка рекламних додатків стала нормальним явищем, кількість таких програм все ще залежить від виробника. Не всі компанії згодні забивати свої гаджети рекламою, тому що від цього страждає як досвід користувача, так і довіра до самого виробника. Велика кількість рекламних програм та ярликів властива багатьом бюджетним смартфонам, а також окремим брендам:

  • Телефони Xiaomi/Redmi.
  • Смартфони бренду POCO
  • Infinix.
  • HUAWEI.
  • TECNO.

Часто бюджетні телефони пропонують таку низьку вартість саме за рахунок операцій з іншими компаніями, які вбудовують у смартфони свої сервери для показу реклами та встановлюють свої програми.

Що робити, якщо у смартфоні багато рекламних програм та ярликів?

Передустановка рекламних додатків була менш істотною проблемою, якби всі виробники дозволяли власникам їх видаляти. Однак на багатьох смартфонах у таких програмах функція видалення просто недоступна. У цьому випадку допоможуть такі варіанти:

  • Повне вимкнення повідомлень з рекламної програми та заборона роботи у фоновому режимі.
  • Заморожує програму за допомогою системних або сторонніх програм.
  • Налаштування конкретної програми та заборона показу реклами – докладні інструкції можна знайти майже для всіх програм з рекламою на смартфонах Xiaomi.
  • Видалення системної програми за допомогою root-прав та сторонніх програм – виконувати потрібно з обережністю, оскільки неправильні дії можуть призвести до програмної поломки пристрою.
  • Також рекомендуємо стежити за стан пам’яті та вчасно її очищати.
Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ