Статті

7 головних налаштувань смартфонів, які потрібно зробити відразу після покупки

Share
Час читання: 2 хв.

Після покупки нового смартфона необхідно зробити набір дій, спрямований на коректне налаштування та прив’язку всіх персоналізованих сервісів до нового пристрою. Далі будуть описані сім кроків, які обов’язкові до виконання для того, щоб привести мобільний телефон у повний робочий стан та синхронізувати його з усіма своїми даними.

Прив’язка до Google облікового запису

Першим кроком є ​​прив’язка смартфона до облікового запису Google, в якому міститься інформація про всі паролі, історію пошуку, фотографії, інформація на google диску і багато іншого. Якщо дані від попереднього облікового запису були втрачені, можна створити новий.

Створення резервної копії

Періодично на смартфоні варто створювати резервні копії та оновлювати їх, щоб у разі збою або поломки пристрою можна було повернути назад більшу частину важливої ​​інформації. Найкраще використовувати вбудовані сервіси Google, які можна налаштувати під регулярне створення резервних копій.

Встановлення останньої версії ОС

Установка останньої версії операційної системи необхідна для того, щоб встановити всі необхідні програми та отримати доступ до повного набору функцій. Як правило, всі мобільні телефони із заводу продаються у дещо застарілому форматі, що пов’язано з особливостями виробництва.

Видалення непотрібних програм

Більшість сучасних виробників встановлюють набір стандартних програм на пристрої. Щоб забезпечити максимальну продуктивність та звільнити зайве місце на накопичувачі, варто видалити ті програми, які не планується використовувати надалі.

Налаштування систем безпеки

Йдеться про встановлення пароля на смартфон, про прив’язку сканування пальця або обличчя, встановлення паролів на окремі програми тощо. Якщо йдеться про налаштування смартфона для дитини, можна встановити батьківський контроль.

Робочий стіл

Персоналізація робочого столу дозволить швидше отримувати доступ до необхідних додатків і почуватися комфортніше при регулярному використанні. Варто відсортувати всі програми, створити персоналізовані папки, вибрати найбільш привабливу тему оформлення.

Мережа

Насамкінець, потрібно здійснити налаштування мережі, підключивши sim-карту, налаштувавши її та ввівши пароль від своєї мережі wi-fi для отримання доступу до функції виходу в інтернет за допомогою смартфона.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: поради
  • Останні записи

    Титановий iPhone 16 важить майже стільки ж, скільки й сталеві моделі

    Нові моделі iPhone 16 Pro і Pro Max оснащені титановими рамками, що робить їх легшими…

    16.11.2024

    Xiaomi випустила на міжнародний ринок Smart Band 9 Pro: 21 день автономності і ціна 60 доларів

    Офіційна прем'єра нового фітнес-браслета Xiaomi Smart Band 9 Pro відбулася наприкінці жовтня разом зі смартфонами…

    16.11.2024

    Google використовує штучний інтелект для боротьби з шахраями

    Телефонні шахраї стають набагато досвідченішими, використовуючи дедалі витонченіші методи для виманювання грошових коштів у довірливих…

    16.11.2024

    Samsung випустить легкий і тонкий Galaxy S25 у відповідь на чутки про iPhone 17 Air

    Samsung представить "слім" версію у своїй майбутній серії Galaxy S25, щоб конкурувати з ультратонким iPhone…

    16.11.2024

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024